Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniKomunikat: Klub 1910 na meczach Widzewa w rundzie wiosennej

OSK „Tylko Widzew” w porozumieniu z Zarządem Widzew Łódź SA informuje, że w przypadku ogłoszenia przez PZPN decyzji umożliwiającej rozgrywanie meczów 1 ligi z ograniczaną liczbą widzów, wszyscy członkowie Klubu 1910, posiadający ważny karnet na rundę wiosenną lub na cały sezon 2020/2021, będą mogli wziąć udział w najbliższym spotkaniu Widzewa w roli gospodarza.

W przypadku, gdy decyzja ta obowiązywać będzie od dnia 15 maja 2021, najbliższym takim meczem będzie mecz z Bruk-Bet Termalica Nieciecza, który rozegrany zostanie 16 maja 2021 roku o godz. 12.40.

W związku z tym:

 1. Prosimy wszystkich Klubowiczów, którzy przy okazji poprzednich tego rodzaju akcji przesłali do nas swój numer karnetu, o jego weryfikację w systemie biletowym klubu na stronie www.widzew.com. W tym celu:
  1. zaloguj się na stronie www.widzew.com
  2. wybierz: Kibice -> Bilety -> Twoje karnety,
  3. znajdź: Lista karnetów, którymi zarządzasz,
  4. sprawdź, czy obok numeru karnetu znajduje się oznaczenie KLUB 1910 - jak na rysunku poniżej.
 2. Osoby, które przesłały do nas numer swojego karnetu, a nie mają oznaczenia KLUB 1910 proszone są o informację i ponowne przesłanie aktualnego numeru karnetu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Osoby, które mają obok swojego numeru karnetu oznaczenie KLUB 1910 nie muszą przesyłać numeru karnetu ponownie.
 4. Osoby, które do tej pory nie przesłały do nas numeru swojego karnetu, a chcą wziąć udział w meczach, prosimy o przesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o przesyłanie numerów karnetów obowiązujących w obecnym sezonie lub rundzie wiosennej!
 5. Osoby, które nie są już w Klubie 1910, a mają oznaczenie KLUB 1910 po zaktualizowaniu listy numerów karnetów, nie będą mogły skorzystać z możliwości uczestnictwa w meczach na zasadach przewidzianych dla członków Klubu 1910 – oznaczenie KLUB 1910 zostanie usunięte z systemu biletowego przed rozpoczęciem zapisów na mecz.

Wymienione w punktach 1-5 działania mają na celu uporządkowanie i zweryfikowanie listy numerów karnetów członków Klubu 1910, którzy chcą uczestniczyć w meczach Widzewa w roli gospodarza rozgrywanych w warunkach ograniczonej liczebności publiczności, w związku z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi.

O tym jak zapisać się na mecz z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza poinformujemy w osobnym komunikacie, gdy zapadnie decyzja PZPN i klub uruchomi zapisy.

O możliwości uczestnictwa członków Klubu 1910 w kolejnych meczach Widzewa rozgrywanych w roli gospodarza, w warunkach obowiązujących obostrzeń epidemiologicznych będziemy informować osobnymi komunikatami.

 

 

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.