Karnety Fundowane

Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniKlub "1910"

Klub 1910  Kat II

 

Powołany do życia "Klub 1910" liczy już 514 regularnie wpłacających członków.

Wpłaty poczynione przez nich składają się na łączną kwotę: 346 318,11

W ostatnim miesiącu suma wpłat poczyniona przez klubowiczów to: 13 001,92 zł

 

Oczekujących na przyjęcie do klubu: 11

Proponowanych do skreślenia: 8

W ostatnim miesiącu klub opuściło 6 wpłacających.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klub 1910 to forma grupowania i wyróżniania kibiców, którzy kierując swą bezinteresowną pomoc na konto akcji Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy wspierają proces wsparcia finansowego klubu RTS Widzew Łódź. W działanie Klubu opiera się o następujące zasady:

 1. Członkiem Klubu 1910 może zostać każdy kto w sposób świadomy i dobrowolny wspiera Widzew regularną wpłatą miesięczną na konto bankowe akcji WOWP.
 2. Zaliczenie w szereg członków Klubu 1910 odbywa się w sposób automatyczny z chwilą stwierdzenia na rachunku bankowym akcji WOWP trzeciej wpłaty miesięcznej.
 3. Wykreślenie z grona członków Klubu 1910 nastąpi w przypadku nie odnotowania wpłat w terminie dwóch miesięcy od daty ostatniej wpłaty. Wykreślenie może zostać wstrzymane jeśli brakujące wpłaty zostaną uzupełnione, a w dalszej kolejności kontynuowane na bieżąco.
 4. Zarówno o wpisaniu w poczet członków Klubu 1910 jak i o ewentualnej konieczności wykreślenia z tego grona każdy z członków zostanie poinformowany pocztą elektroniczną. Informacja będzie przekazywana tylko do tych członków, którzy przekazali informacje o swoim adresie email do osób kierujący akcją WOWP.
 5. Wysokość wpłat nie jest ustalona odgórnie. Prowadzona akcja ma charakter dobrowolny i służy wyłącznie celom związanym ze wsparciem dla klubu RTS Widzew Łódź.
 6. W ramach obsługi akcji prowadzony jest licznik Klubu 1910. Licznik rozliczany jest w cyklach miesięcznych.
 7. W cyklach półrocznych członkom Klubu 1910 przyznawane będą wyróżnienia w postaci dedykowanych odznak z limitowanej serii Klubu 1910. Odznaki przyznawane będą w trzech kategoriach:
 • kategoria I dla osób i instytucji, które wsparły akcję WOWP kwotą co najmniej 10 000 zł
 • kategoria II dla osób i instytucji, które wsparły akcję WOWP kwotą z przedziału od 5 000 do 10 000 zł
 • kategoria III dla osób i instytucji, które wsparły akcję WOWP kwotą z przedziału od 1 000 do 5 000 zł

Wszystkich dokonujących wpłat na rachunek bankowy akcji prosimy o kontakt z nami pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez wykorzystanie funkcji kontakt umieszczonej na naszej stronie.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.