Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniMajowa wpłata na konto Akademii Widzewa Łódź

Informujemy, że na początku maja na konto Akademii Widzewa Łódź, dokonano dwóch wpłat na łączną kwotę 35 000 zł. Kwota pierwszego przelewu w wysokości 12 300 zł przekazana została tytułem świadczeń za usługę reklamową WOWP,
a pozostała część w wysokości 22 700 zł to darowizna na rzecz Akademii.

 

Z przekazanych przez OSK "Tylko Widzew" pieniędzy sfinansowano bieżącą działalność Akademii, a także niezbędny do procesu szkolenia sprzęt sportowy i biurowy. Wydatki na bieżącą działalność to tradycyjnie już opłaty za wynajem infrastruktury sportowej (boiska i siłownia), transport, wyżywienie i zakwaterowania zawodników. Ze środków WOWP zakupiono także piłki i worki na piłki oraz niezbędny do zapewnienia sprawności młodych adeptów piłki nożnej stół rehabilitacyjny, stół do masażu, wałek rehabilitacyjny i artykuły medyczne. Z przekazanych pieniędzy opłacono także zakup drukarki dla sztabu szkoleniowego i delegacje sędziowskie za mecze sparingowe w okresie przygotowawczym.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za przekazane pieniądze i zachęcamy do dalszego wspierania naszej wspólnej akcji.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.