Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniSpotkanie Klubu 1910 z M. Kaczmarkiem i T. Włodarkiem

Początek nowego roku i początek okresu przygotowań przed sezonem to doskonała okazja, by spotkać się z trenerami i podyskutować o planach na rundę wiosenną i nie tylko. Z okazji tej skorzystało nasze Stowarzyszenie i zorganizowaliśmy w miniony czwartek, specjalnie dla członków Klubu 1910, spotkanie z trenerem Marcinem Kaczmarkiem i II trenerem Tomaszem Włodarkiem.

Miejscem do dyskusji dla Klubowiczów i członków sztabu szkoleniowego był oczywiście widzewski pub „W Sercu Łodzi”. Uczestnicy tradycyjnie już zadali naszym gościom mnóstwo pytań dotyczących m. in. planów na okres przygotowawczy i rundę wiosenną, planów na kolejny sezon, a także funkcjonowania Akademii Widzewa Łódź. Obydwaj trenerzy odpowiadali bardzo szczegółowo i wyczerpująco, co spowodowało, że dyskusja była bardzo ciekawa i merytoryczna. Nie obyło się oczywiście bez pytań o transfery, ale w tym przypadku nasi goście zachowali pełną dyskrecję.

Spotkanie K1910 z M. Kaczmarkiem i T. Włodarkiem
Spotkanie Klubu 1910 z M. Kaczmarkiem i T. Włodarkiem

 

W przerwie nastąpiło wręczenie kolejnych odznak Klubu 1910 dla osób, które osiągnęły wymagane poziomy wpłat. Tym razem uhonorowaliśmy jedną osobę odznaką II kategorii i aż sześć osób odznakami III kategorii. Na zakończenie wręczyliśmy trenerom pamiątkowe podarunki i zrobiliśmy wspólną fotografię. Spotkanie zgromadziło rekordową liczbę ponad 100 uczestników.

Bardzo serdecznie dziękujemy trenerom za poświęcony nam czas i ciekawą dyskusję, wszystkim przybyłym Klubowiczom za obecność i aktywny udział, a widzewskiemu pubowi "W Sercu Łodzi" za gościnę.

 

 

 

 

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.