Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniKolejne wpłaty na konto Akademii. WOWP gra dalej!

Z wielką przyjemnością informujemy, że na początku grudnia na konto Akademii Widzewa Łódź przekazane zostały dwie wpłaty na łączną kwotę 35 000 zł. Pierwsza z nich 12 300 zł tytułem świadczeń za usługę reklamową WOWP, natomiast druga to darowizna na rzecz Akademii w wysokości 22 700 zł. Takie same wpłaty zostały dokonane również w październiku, o czym informowaliśmy na profilu Facebook Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy (informacja o wpłatach w październiku).

Z otrzymanych pieniędzy Akademia pokrywa między innymi koszty najmu obiektów sportowych, koszty zakupu sprzętu sportowego (piłek i kompresora), przyborów niezbędnych do prowadzenia procesu szkoleniowego (np. tablicy taktycznej), transferu nowych zawodników oraz innych wydatków związanych z funkcjonowaniem Akademii, takich jak transport, wyżywienie zawodników, artykuły medyczne i inne.

 Przekazanie sprzętu dla Akademii w przerwie meczu z Gryfem Wejherowo (15.11.2019)

Przekazanie sprzętu dla Akademii w przerwie meczu z Gryfem Wejherowo (15.11.2019)

 

Powyższe kwoty zostały przekazane w ramach nowej umowy o współpracy pomiędzy OSK „Tylko Widzew” i marką WOWP a Widzewem Łódź S.A., co ogłosiliśmy wspólnie z Klubem na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej we wrześniu tego roku (komunikat na oficjalnej stronie Klubu).

Na mocy tej umowy marka Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy jest strategicznym sponsorem Akademii Widzewa Łódź. Nie byłoby to oczywiście możliwe bez wpłat wszystkich kibiców zaangażowanych w akcję, za co wszystkim serdecznie dziękujemy. Zachęcam także wszystkich do wspierania razem z nami naszej Akademii. Miniona runda zakończona m.in. awansem rocznika U-15 do Centralnej Ligi Juniorów pokazuje, że warto pomagać w rozwoju piłki młodzieżowej w naszym Klubie, do czego raz jeszcze gorąco wszystkich namawiamy!

 

 

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.