Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczni"Widzew moja wielka przygoda", czyli Karnety Fundowane w sezonie 2022/2023

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wraca akcja „Widzew moja wielka przygoda”. Przypominamy, że akcja ta polega na zakupie przez kibiców Widzewa dowolnej liczby Karnetów Fundowanych z przeznaczeniem dla najmłodszych Kibiców naszego Klubu.

 

Celem akcji "Widzew moja wielka przygoda" jest zebranie kwoty pozwalającej na sfinansowanie zakupu 100 takich karnetów na sezon 2022/2023, w cenie 100 zł każdy. Wykupione w ramach Karnetów Fundowanych miejsca zlokalizowane będą w Sektorze Rodzinnym. W przypadku zebrania większej kwoty, nadwyżka przeznaczona zostanie na zakup gadżetów dla dzieci z Sektora Rodzinnego.

Szczegółowe zasady Karnetów Fundowanych na sezon 2022/2023 można znaleźć tutaj.

Dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołożyć swoją cegiełkę (dowolną kwotą) do zakupu Karnetów Fundowanych będących w dyspozycji naszego stowarzyszenia, poniżej podajemy dane do przelewu.

Dane do przelewu:

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew"

ul. Stanisława Czernika 1/3 92-538 Łódź

Nr konta: 84 1940 1076 3042 4575 0000 0000

Tytuł przelewu: „Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia KF”

 

Osoby wpłacające środki na konto WOWP informujemy, że powyższe nie jest kontem WOWP!

Prosimy o wpisanie odpowiedniego numeru rachunku oraz tytułu wpłaty.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.