Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniSpotkanie Klubu 1910 z właścicielami Widzewa

Drugie w tym roku czwartkowe spotkanie Klubu 1910 i OSK „Tylko Widzew” odbyło się 9 czerwca. W widzewskim pubie „W Sercu Łodzi” gośćmi klubowiczów byli: właściciel Widzewa Tomasz Stamirowski oraz prezes Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Tomasz Tomczak.

 

Spotkanie jak zawsze obfitowało w wiele zadanych przez uczestników pytań, a także w bardzo długie wyczerpujące odpowiedzi, co spowodowało, że przedłużyło się do późnych godzin wieczornych. Miłym akcentem ze strony Tomasza Stamirowskiego było wręczenie Klubowi 1910 pamiątkowej koszulki z podpisami drużyny, która awansowała do Ekstraklasy.

 

Nie zabrakło oczywiście stałych punktów programu, czyli wręczenia odznak klubu 1910: jedna odznaka II kategorii i 13 odznak III kategorii, prezentów dla naszych gości oraz pamiątkowej wspólnej fotografii na koniec spotkania.

OSK „Tylko Widzew” dziękuje Tomaszowi Stamirowskiemu i Tomaszowi Tomczakowi za poświęcony czas, wszystkim uczestnikom za obecność i zadawane pytania oraz pubowi „W Sercu Łodzi” za gościnę i cierpliwość.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.