Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniPod gradobiciem pytań, czyli czwartkowe spotkanie Klubu 1910 z zarządem Widzewa

W czwartek 31 marca 2022 odbyło się kolejne spotkanie zorganizowane przez stowarzyszenie OSK "Tylko Widzew" dla członków Klubu 1910. Tym razem w widzewskim pubie "W Sercu Łodzi" gościliśmy zarząd Widzew Łódź SA. reprezentowany przez prezesa Mateusza Dróżdża i wiceprezesa Michała Rydza. Jak zawsze przy okazji tych spotkań, klubowicze mieli możliwość zadawania pytań gościom, wręczyliśmy kolejne odznaki Klubu 1910, a na koniec zrobiliśmy pamiątkową fotografię.

Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie o godzinie 19.10, jednak w przeciwieństwie do poprzednich nie udało się nam zachować meczowej formuły dyskusji, czyli 2x45 minut i ewentualnej dogrywki. Powodem była ogromna ilość pytań skierowanych do zarządu. Poruszane przez uczestników tematy były szczegółowo wyjaśniane przez prezesów, przez co spotkanie przedłużyło się do późnych godzin. A co tak bardzo interesowało klubowiczów ? Tematów na prawdę było sporo. Kibice pytali m. in.  o budowę ośrodka treningowego, strategię i finanse klubu, współpracę z Urzędem Miasta Łodzi, sklep, stronę internetową i wiele innych spraw.

W przerwie spotkania wręczyliśmy razem z prezesami kolejne odznaki Klubu 1910. Tych również była rekordowa liczba, uhonorowaliśmy bowiem dwóch Klubowiczów odznakami II stopnia oraz aż 23 odznakami III stopnia.

Na zakończenie spotkania  w ramach podziękowań za ciekawą dyskusję i poświęcony czas, wręczyliśmy prezesowi Dróżdżowi i wiceprezesowi Rydzowi pamiątkowe puzzle ze zdjęciem stadionu Widzewa, życząc by jak najlepiej poukładali wszystkie widzewskie sprawy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie, naszym gościom za ciekawą dyskusję, a widzewskiemu pubowi "W Sercu Łodzi" za gościnę.

 

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.