Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczni"Widzew moja wielka przygoda" - podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2019/2020

Runda jesienna sezonu 2019/2020  za nami, a więc przyszła pora na krótkie podsumowanie realizacji programu „Widzew moja wielka przygoda” w mijającej rundzie.

To już trzeci sezon kiedy to jako Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew” prowadzimy akcje karnetów fundowanych dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia.  W tym jednak sezonie Klub zdecydował się w całości sfinansować karnety fundowane z których mogą skorzystać młodzi fani łódzkiego klubu. Początkowo jako Stowarzyszenie dysponujemy liczbą 100 karnetów fundowanych, ale w trakcie rundy udaje nam się uzyskać drugie tyle i łącznie mamy ich 200 sztuk.

Tradycyjnie już wykorzystanie karnetów na poszczególnych meczach miało tendencje rosnącą, a najwięcej z nich odbyło się na meczach z Pogonią Siedlce (164) i Gryfem Wejherowo (184). W meczach z GKS Katowice i Resovią Rzeszów karnety fundowane nie były realizowane.

Runda się skończyła, ale już 29 lutego w „Sercu Łodzi” rusza runda wiosenna w której jako lider rozgrywek będziemy walczyć o upragniony awans. Warto wtedy być na Stadionie przy al. Piłsudskiego i wspierać drużynę w walce o powrót do piłkarskiej elity. Dlatego tez chętne grupy zapraszamy do współpracy.

Kończąc to krótkie podsumowanie gorąco dziękujemy Klubowi RTS Widzew Łódź za pokrycie kosztów karnetów fundowanych, opiekunom poszczególnych grup oraz wszystkim tym osobom, które pomogły w organizacji naszej akcji.

Z Widzewskim Pozdrowieniem

OSK „Tylko Widzew”

 

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.