Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniPodsumowanie "Widzew moja wielka przygoda" - wiosna 2017/2018

TWlogoWYPUKŁE

Zgodnie z zasadami programu „Widzew moja wielka przygoda” przedstawiamy krótkie podsumowanie na temat jego realizacji w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018.

Piłkarska wiosna sezonu 2017/2018 była drugą, podczas której Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew” realizowało program „Widzew moja wielka przygoda” z bezpośrednią obsługą puli karnetów fundowanych.  W ramach programu  zapraszaliśmy na mecze Widzewa, dzieci i młodzież do 16 roku życia. Odbywało się to zgodnie z przyjętymi zasadami. Młodzi sympatycy piłki nożnej byli gośćmi w „Sercu Łodzi” dzięki karnetom fundowanym, zakupionym ze środków otrzymanych od licznych darczyńców. Łącznie do rozdysponowania było 195 karnetów.

Pomimo, że na pierwszych meczach liczba młodzieży była dosyć niska w stosunku do liczby wykupionych karnetów, wykorzystywanie karnetów miało tendencje rosnącą, co wymusiło konieczność wystąpienia do Klubu o dodatkową pulę KF na mecze z Huraganem Morąg oraz rezerwami Legii Warszawa.

Warto zaznaczyć, że łączna liczba karnetów wykorzystanych w ramach programu „Widzew moja wielka przygoda” wyniosła 1462, a na stadionie gościliśmy dzieci i młodzież z łódzkich szkół i domów dziecka oraz z wielu miast naszego województwa, m.in. z Łowicza, Radomska, Koluszek, Warty, Wolborza, Rawy Mazowieckiej. Serce Łodzi odwiedziła także bardzo liczna grupa dzieci z Olsztyna i okolic.

Na koniec pragniemy gorąco podziękować w imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu dzieci i młodzieży, która skorzystała z karnetów fundowanych. Podziękowania kierujemy w szczególności naszym darczyńcom, opiekunom poszczególnych grup oraz wszystkim tym osobom, które pomogły w organizacji naszej akcji.

Z Widzewskim Pozdrowieniem

OSK „Tylko Widzew”

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.