Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniWidzewski budżet obywatelski !

Zwracamy się z prośbą o wsparcie projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Łodzi, przy ul. Czernika 1/3 (dawna „dwusetka”). ZSO 8 to szkoła znajdująca się w samym środku Widzewa, która od wielu lat współpracuje z naszym klubem.

To w tej placówce do klas sportowych uczęszczało lub uczęszcza wielu naszych zawodników pierwszej i drugiej drużyny m.inMariusz i Patryk StępińscyMarcin KozłowskiDamian WarchołKarol Stanek, Jakub Mikołajczak, Jakub Jasiński, Mariusz Tkaczyk. Proponowane projekty dotyczą m.in. budowy nowego boiska piłkarskiego i remontu sali gimnastycznej, które służą również naszym mieszkańcom i ich dzieciom.

Aby zagłosować elektronicznie należy wejść na stronę internetową UMŁ budzetobywatelski.uml.lodz.pl

Następnie należy wybrać w kolejności:

  • Zadania osiedlowe
  • Widzew
  • Widzew – Wschód
  • Numer i nazwę projektu (dobrze wybrać opcję – sortuj według ID)

W0025WW - Modernizacja ZSO 8. Wymiana stolarki okiennej w oknach frontowych i bocznych

W0026WW - Budowa boiska ze sztuczną trawą 45 m x 90 m przy ZSO 8.

W0027WW - modernizacja ZSO 8. Remont sali gimnastycznej.

  • Następnie po wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych należy je podać: (PESEL, imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon)
  • Uwaga! Telefon należy mieć przy sobie gdyż przyjdzie SMS z kodem, który należy wpisać i zatwierdzić.

Z góry bardzo dziękujemy za każdy oddany głos.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.