Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniPiłkarz miesiąca Akademii Widzewa nagrodzony!

WTWWP   mini

Przed rozpoczęciem wczorajszego meczu pomiędzy RTS Widzew a Huraganem Morąg, w Sercu Łodzi doszło do miłego akcentu.

Tuż przed pierwszym gwizdkiem przy prezentacji obu jedenastek, ponad 17. tysięcy widzów było świadkiem historycznej chwili, kiedy to przedstawiciel Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców „Tylko Widzew” wręczył nagrodę dla najlepszego piłkarza Akademii Widzewa w marcu 2018 roku. Laureatem tej nagrody został Marcel Pięczek – 18-letni środkowy pomocnik. Młody laureat jest zawodnikiem drużyny Juniorów Starszych – A1, która razem z trenerem Radosławem Wasiakiem walczy o Centralną Ligę Juniorów. Pomocnik wystąpił we wszystkich siedmiu spotkaniach swojej drużyny strzelając przy tym 7 bramek! Warto podkreślić, że 12 kwietnia Klub poinformował o podpisaniu z Marcelem profesjonalnego kontraktu, a dobra gra nie przeszkadza mu w osiąganiu bardzo dobrych wyników w nauce.

Akcja prowadzona jest przy współpracy OSK „Tylko Widzew” z Akademią Widzewa. Młody piłkarz otrzymał okazjonalną statuetkę oraz bon podarunkowy do wykorzystania w oficjalnym sklepie Widzewa.

Mamy nadzieje, że zarówno dla Marcela jak i innych piłkarzy Akademii Widzewa będzie to dodatkowy bodziec do jeszcze cięższej pracy na treningu co poskutkuje dobrymi wynikami młodych piłkarzy oraz nominacją do nagrody, która będzie przyznawana cyklicznie.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.