Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniWOWP wspiera Akademię Widzewa kolejną wpłatą.

WTWWP   mini

Miło nam poinformować, że dnia 05.04.2018 przekazano na konto Akademii Widzewa kwotę 35 000,00 zł tytułem darowizny. Rozchód zrealizowany został przelewem internetowym ujętym w wyciągu bankowym OSK „Tylko Widzew”.

W ostatnich tygodniach to już druga wpłata z pieniędzy zgromadzonych w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy. W dniu 21.03.2018 wydatkowano bowiem kwotę 500,00 zł na świadczenia za usługę reklamową na rzecz WOWP. Podobnie jak darowizna, środki te zostaną przekazane na rzecz Akademii Widzewa Łódź.

Z otrzymanych pieniędzy Akademia pokrywa między innymi koszty najmu obiektów sportowych (40% wydatków), opieki medycznej młodych zawodników (30%) i transportu zawodników na mecze (2%), a także dofinansowania dla członków Akademii (3%) i inne wydatki (11%).

Łączna kwota 35,5 tys. zł została przekazana w ramach współpracy pomiędzy Stowarzyszeniem OSK „Tylko Widzew” a Widzewem Łódź, która realizowana jest w oparciu o umowę podpisaną pomiędzy Stowarzyszeniem a Klubem, o czym informowaliśmy w grudniu 2017 roku (link do komunikatu: http://www.tylkowidzew.pl/osk-tylko-widzew/18-tylkowidzewwowp/dzialania/42-wielka-orkiestra-widzewskiej-pomocy-sponsorem-strategicznym-akademii-widzewa). Na mocy tej umowy marka WOWP stała się Sponsorem Strategicznym Akademii Widzewa.

Wszystkich kibiców, którym leży na sercu dobro Klubu, a w szczególności rozwój piłki młodzieżowej zachęcamy do wsparcia naszej akcji.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.