Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniKolejni członkowie Klubu 1910 uhonorowani

Klub 1910 to grupa już ponad 550 osób, która regularnie, przynajmniej od trzech miesięcy, zasila swoimi wpłatami konto Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy.

Od początku trwania tej akcji, jej organizatorzy, czyli OSK Tylko Widzew, starają się honorować osoby w niej uczestniczące.

Jednym z wyróżnień dla członków Klubu 1910 jest przyznanie dedykowanych odznak Klubu 1910. Mecz pomiędzy Widzewem Łódź a Victorią Sulejówek stał się okazją do uroczystego wręczenia tych prestiżowych odznaczeń kolejnym osobom. Uroczystość miała miejsce w przerwie meczu, a szczęśliwym laureatom odznaki osobiście wręczył Prezes Widzewa Łódź Przemysław Klementowski, który... sam również został uhonorowany. Podobnie jak reszta nagrodzonych, Przemysław Klementowski otrzymał odznakę Klubu 1910 III kategorii.

Wyjątkowym wydarzeniem uroczystości było wręczenie pamiątkowego wyróżnienia dla Patryka z Wielkopolski, który swoją wpłatą w wysokości 19,10zł przekroczył sumę ponad pół miliona złotych zgromadzonych na koncie WOWP, o czym informowaliśmy w lutym (link do newsa: http://www.tylkowidzew.pl/18-tylkowidzewwowp/dzialania/43-kolejny-prog-pokonany-wowp-zebralo-juz-ponad-pol-miliona-zlotych).

Wszyscy wyróżnieni członkowie Klubu 1910, dzięki zaproszeniu OSK Tylko Widzew, mecz z Victorią Sulejówek mogli oglądać z sektora VIP Gold.

Wszystkich chętnych do włączenia się do akcji Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy oraz do przyłączenia się do prestiżowego grona członków Klubu 1910 zapraszamy do współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami naszej wspólnej akcji i do wpłat na konto WOWP. Liczy się każda nawet najmniejsza kwota !

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.