Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniKolejny próg pokonany. WOWP zebrało już ponad pół miliona złotych.

WTWWP   miniPięć lat wspólnego grania i przekroczyliśmy kolejny próg wpłat! Na konto Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy wpłynęło już ponad pięćset tysięcy złotych. Stało się to 5 lutego 2018 roku dzięki wpłacie w wysokości 19,10 złotych dokonanej przez Patryka z Wielkopolski. Zarząd OSK szykuje specjalną niespodziankę dla niego.

Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy została zawiązana w 2013 roku i od samego początku prowadzona jest przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew”. Zbierane przez pięć lat środki finansowe przeznaczane były w pierwszym etapie na pomoc upadającemu klubowi, a w dalszej kolejności pozwoliły na odrodzenie się Widzewa. Obecnie, gdy kondycja finansowa nowego podmiotu, który zarządza Klubem jest stabilna, całość gromadzonych środków przeznaczana jest na wsparcie grup młodzieżowych działających pod szyldem Akademii Widzewa. Współpraca pomiędzy Widzewem a OSK „Tylko Widzew” regulowana jest umową, na mocy której marka WOWP stała się strategicznym partnerem Akademii Widzewa. Warto podkreślić, że wszystkie zgromadzone środki pochodzą z dobrowolnych wpłat kibiców Widzewa.

Więcej informacji o Wielkiej Orkiestrze Widzewskiej Pomocy można znaleźć na stronie Stowarzyszenia OSK „Tylko Widzew” pod adresem www.tylkowidzew.com.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.