Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniWielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy Sponsorem Strategicznym Akademii Widzewa !

WTWWP   miniMiło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym nastąpiło uroczyste podpisanie nowej umowy pomiędzy Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kibiców „Tylko Widzew” a RTS Widzew S.A. dotyczącej wsparcia Widzewskiej Akademii za pośrednictwem akcji Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy.

Podpisanie nowej, obowiązującej do czerwca 2019 roku umowy nastąpiło w samo południe, w Sercu Łodzi, przy al. Piłsudskiego 138 w obecności kamer WidzewTV. Nowa umowa przyznaje Stowarzyszeniu tytuł „WOWP Sponsor Strategiczny Akademii Widzewa Łódź”, co podkreśla poziom i rozmiar zaangażowania kibiców zjednoczonych wokół tej idei. Głównym celem umowy pozostaje niezmiennie współpraca w zakresie prowadzenia drużyn młodzieżowych zgromadzonych pod szyldem Akademii Widzewa. Tradycyjnie już logo Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy będzie widoczne na strojach drużyn młodzieżowych Akademii.

Tak jak w kończącym się roku Stowarzyszenie będzie przekazywać na rzecz Akademii pieniądze zebrane w ramach akcji WOWP. Przypomnijmy, że obecna umowa wygasa z końcem 2017 roku, a do tej pory za pośrednictwem WOWP do Klubu przekazano kwotę prawie 360 tys. złotych. Łącznie kibice Widzewa zebrali prawie pół miliona złotych.

Warto przypomnieć, że w przyszłym roku Orkiestra będzie obchodzić swoje piąte urodziny ! Ten mały jubileusz pokazuje, że kibice w sposób aktywny i systematyczny wspierają Widzew, nie tylko poprzez zakup karnetów i biletów na mecze pierwszej drużyny, ale również poprzez wsparcie Widzewskiej młodzieży grającej pod szyldem Akademii Widzewa.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.