Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniMikołajki z Widzewem

Dziś w sali kolumnowej Stadionu Widzewa odbyły się czerwono-biało-czerwone mikołajki. W imprezie udział wzięło ponad 300 przedszkolaków i uczniów z łódzkich i zgierskich szkół. 

Już od samego rana na stadion tłumnie zmierzały dzieciaki na które czekał Widzewski Mikołaj. Impreza rozpoczynała się od zwiedzania stadionu. Spełniły się marzenia pobytu na Widzewskiej murawie, a wizyta w loży prezydenckiej sprawiła miłą niespodziankę. Dla strudzonych wędrowców czekały pyszne pączki. 

Po zwiedzaniu stadionu wszyscy zabrali się do pracy. Przygotowywane były bombki na choinkę oraz świąteczne kartki pocztowe na sobotni konkurs. Niesamowitą pracę wykonały i wykonali pomocnicy Mikołaja, a było ich wielu. Wspólnie z nami tworzyły ozdoby Widzewskie Koszykarki, a także bokserzy i piłkarze.  Po zakończeniu prac plastycznych dzieciaki korzystały z fotobudki, która cieszyła się niesamowitą popularnością. 

Przypominamy, że w sobotę cała Widzewska rodzina wspólnie o 19:10 odpala Widzewską Choinkę ! W trakcie trwania imprezy będzie można złożyć do specjalnej urny wcześniej przygotowane pocztówki konkursowe. Zapraszamy !

 

Bardzo dziękujemy za pomoc Widzewowi Łódź, MAKiS, Silver Catering, Zawalski Foto oraz Piekarni "Kaczeńcowa" za przepyszne pączki ! 

 

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.