Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniPlebiscyt na Widzewiaka Roku 2017 rozstrzygnięty!

TWlogoWYPUKŁE

Mecz inaugurujący rundę wiosenną sezonu 2017/2018 był okazją do zaprezentowania rozstrzygnięć siódmej już edycji plebiscytu „Widzewiak Roku”, organizowanego przez OSK Tylko Widzew.

Tradycyjnie już opierając się na licznych głosach kibiców naszego klubu, kapituła plebiscytu wybrała kolejnego laureata.

Zwycięzcą tegorocznej edycji jest Tomasz Sadłecki – współtwórca wielu widzewskich projektów takich jak WidzewTV, system sprzedaży i zwalniania miejsc na stadionie, koordynator dwóch zakończonych sukcesem projektów budżetu obywatelskiego i wielu innych działań na rzecz Widzewa i Społeczności Widzewskiej, w których uczestniczy od momentu reaktywacji Widzewa w 2015 roku.

Uhonorowanie laureata miało miejsce przed meczem Widzewa z Victorią Sulejówek. Pamiątkową statuetkę nagrodzonemu wręczył przedstawiciel OSK Tylko Widzew, radny Rafał Markwant.

Laur „Widzewiaka Roku” przyznano już po raz siódmy w historii. W poprzednich latach wyróżnieni zostali: Adrian Budka (2011). Radosław Mroczkowski (2012), Redakcja portalu Widzew To My (2013), Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź (2015), Rafał Markwant (2016). W roku 2014 nagrody nie przyznano.

Kolejna edycja już za rok!

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.