Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniSpotkanie Klubu 1910 ze sztabem szkoleniowym Widzewa

W czwartek 28 października 2021 roku w pubie „W Sercu Łodzi” odbyło się kolejne spotkanie członków Klubu 1910, czyli najbardziej zaangażowanych osób wspierających akcję Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy, z ciekawymi gośćmi. Organizowane przez OSK "Tylko Widzew" wydarzenie zaszczycili swoją obecnością członkowie sztabu szkoleniowego Widzewa: trener Janusz Niedźwiedź, asystent trenera Marcin Zubek oraz trener bramkarzy Andrzej Woźniak.

Spotkanie tradycyjnie składało się z dwóch części. W pierwszej, zgromadzeni w widzewskim pubie, mieli okazję porozmawiać z trenerami o obecnej sytuacji drużyny. Nie obyło się również bez trudnych pytań dotyczących niedawno rozegranego meczu derbowego. Trenerzy, a przede wszystkim trener Niedźwiedź, odpowiadali bardzo szczegółowo i wyczerpująco, co spowodowało, że dyskusja była bardzo ciekawa i merytoryczna. Po krótkiej przerwie nastąpiła druga część, która rozpoczęła się od wręczenia odznak Klubu 1910 osobom, które osiągnęły wymagane poziomy wpłat. Tym razem wręczyliśmy wyjątkowo dużo odznak: trzy osoby otrzymały odznaki II kategorii, oraz aż piętnaście osób odznaki III kategorii. Po tej, dłuższej niż zwykle uroczystości, zgromadzeni goście i członkowie Klubu 1910 powrócili do dyskusji na widzewskie tematy. Na zakończenie naszym gościom z widzewskiego sztabu trenerskiego wręczyliśmy podarunki i stanęliśmy do wspólnej fotografii.

Serdecznie dziękujemy trenerom za poświęcony nam czas i ciekawą dyskusję, wszystkim przybyłym Klubowiczom za liczne stawienie się na spotkaniu, a widzewskiemu pubowi "W Sercu Łodzi" za gościnę.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.