Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniWOWP i nowe zasady przynależności do Klubu 1910

Zgodnie z zapowiedziami przedstawionymi w lipcu w programie Piłsudskiego 138, od 1 września 2021 wchodzą w życie nowe zasady przynależności do Klubu 1910. Zmiany dotyczą głównie wprowadzenia minimalnej kwoty comiesięcznych wpłat, która będzie wymagana, by osoby wpłacające na akcję Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy mogły zostać członkami Klubu 1910.

Obserwując liczne przypadki rosnącej liczby niskich wpłat i konfrontując je z rosnącą pulą świadczeń i przywilejów przysługujących członkom Klubu 1910 zdecydowaliśmy o wprowadzeniu progowej kwoty comiesięcznych wpłat kwalifikującej przynależność do Klubu.

Od 1 września 2021 tylko łączna kwota 10 zł lub wyższa zarejestrowana co miesiąc na koncie WOWP będzie uwzględniana jako wsparcie rozliczane w ramach przynależności do Klubu 1910. Powyższe zasady dotyczyć będą również tych WOWPowiczów, którzy już są członkami Klubu, a zostali nimi realizując swe wsparcie w comiesięcznych kwotach niższych niż 10 zł. W ich przypadku zwiększenie od 1 września wpłat co najmniej do wskazanego progu pozwoli utrzymać status członka. Okres przejściowy w rozliczeniu takich klubowiczów  zakończy się z dniem 1 grudnia 2021.

Powyższe zasady nie ograniczają możliwości wsparcia akcji WOWP dowolnymi kwotami, w tym w szczególności niższymi niż 10 zł. Odnoszą się wyłącznie do kryteriów ustalania członkostwa w Klubie 1910. Tym samym zachęcamy wszystkich do wsparcia Akademia Widzewa poprzez akcję WOWP. W przypadku inwestycji w naszą widzewską młodzież liczy się każda złotówka.

Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółami nowych zasad, które można znaleźć na naszej stronie: http://tylkowidzew.pl/klub-1910

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.