Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniOdznaki Klubu 1910 dla działaczy. Pamiątkowa koszulka dla „Milionowego”

Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy gra dla Widzewa i widzewskiej Akademii już ósmy rok. Przez ten okres wielokrotnie, przy okazji spotkań organizowanych dla członków Klubu 1910 i meczów na stadionie Widzewa, honorowaliśmy odznakami Klubu 1910 klubowiczów, których wpłaty na konto akcji osiągnęły wymagane kwoty. Praktycznie za każdym razem honorowani byli kibice, którzy głownie zasiadają na trybunach naszego stadionu. Mecz Widzewa z Górnikiem Łęczna był okazją by nagrodzić odznakami Klubu 1910 również tych Widzewiaków, którzy na co dzień decydują o losach naszego klubu, pracują na jego rzecz lub dbają o jego historię.

 

Listę znanych nazwisk osób nagrodzonych odznaką Klubu 1910 otwierają przewodniczący Rady Nadzorczej Widzew Łódź SA profesor Leszek Bohdanowicz, członek Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych i prezes jednej z firm, która jest Oficjalnym Partnerem Akademii, Remigiusz Brzeziński oraz Marcin Głowacki, do niedawna zasiadający w zarządzie Reaktywacji.

Wśród nagrodzonych klubowiczów znalazł się również Włodzimierz Gawroński, znany wszystkim badacz widzewskiej historii, współautor dwóch wydanych niedawno książek o historii Widzewa i laureat nagrody Widzewiaka Roku 2020, oraz Dawid Sobieski na co dzień pracujący w oficjalnym Sklepie Widzewa.

Grono klubowiczów uhonorowanych odznaką Klubu 1910 uzupełnił szczęśliwy klubowicz, Marcin z Głowna, czyli kibic Widzewa, którego wpłata spowodowała osiągnięcie kwoty 1 miliona złotych zebranych na koncie WOWP (o czym informowaliśmy w październiku na naszym profilu na FB). W podziękowaniu za tę „milionową” wpłatę Marcin otrzymał od klubu pamiątkową koszulkę Akademii.

 

Nagrodzeni członkowie Klubu 1910 odznakami III kategorii

 

Ale to nie wszyscy nagrodzeni tego dnia. W zaciszu gabinetu prezesa, odznakę Klubu 1910 wręczyliśmy również… prezesowi Piotrowi Szorowi.

Wszyscy nagrodzeni otrzymali odznaki Klubu 1910 III kategorii.

Liczymy, że to nie pierwsza tego rodzaju uroczystość wręczenia odznak Klubu 1910. Mamy bowiem nadzieję, że uhonorowani Klubowicze nadal będą wspierać WOWP, a poza tym wśród pozostałych Klubowiczów jest jeszcze kilka znanych nazwisk!

 

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.