Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniKarnet dla Klubu 1910

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew” wraz z klubem RTS Widzew Łódź przygotowało dla członków Klubu 1910 program „Karnet dla Klubu 1910”, który pozwoli im na zakup karnetu na mecze Widzewa w IV etapie sprzedaży.

Klub 1910 to forma grupowania i wyróżniania kibiców, którzy kierując swą bezinteresowną pomoc na konto akcji Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy wspierają finansowo klub RTS Widzew Łódź, a w szczególności prowadzoną przez klub Akademię Widzewa. Program ten jest formą podziękowania i docenienia zaangażowania klubowiczów w pomoc udzieloną Widzewowi. Program realizowany będzie na poniższych zasadach:

 1. „Karnet dla Klubu 1910” jest programem skierowanym dla członków Klubu 1910, którzy nie posiadają karnetu na mecze Widzewa Łódź.
 2. Program ten umożliwia zakup karnetu przez aktualnych członków Klubu 1910 w IV etapie sprzedaży przed otwartą sprzedażą karnetów.
 3. Uczestnictwo w programie umożliwia jedynie uprzywilejowany dostęp do zakupu karnetu. Sam zakup jak i jego finalizacja odbywa się zgodnie z Regulaminem Sprzedaży Biletów w sezonie 2024/2025 dostępnym na stronie https://bilety.widzew.com/regulamin.
 4. Członek Klubu 1910 może zakupić karnet w IV etapie sprzedaży jeżeli spełnia wszystkie poniższe warunki:
  1. posiada minimum roczny staż w Klubie 1910,
  2. ma przyznaną odznakę Klubu 1910 co najmniej III kategorii,
  3. nie posiada karnetu na mecze Widzewa od przynajmniej jednej rundy.
 5. Członek Klubu 1910 może zakupić karnet wyłącznie dla siebie.
 6. By móc zakupić karnet, klubowicz musi przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje imię, nazwisko i nr PESEL oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez OSK i przesłanie ich do klubu.
 7. OSK weryfikuje dane klubowicza, a następnie przesyła dane osobowe, wyłącznie za zgodą klubowicza, do klubu - bez uprzedniej zgody OSK nie prześle danych do klubu.
 8. Klub zapewnia, że w ustalonym terminie (przynajmniej 1 dzień) zakupu poza kolejnością będą mogli dokonać wyłącznie zgłoszeni przez OSK członkowie Klubu 1910.

Wszelkie pytania dotyczące programu prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.