Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniSpotkanie Klubu 1910 z Antonim Klimkiem i Dominikiem Kunem

W czwartek 9 maja 2024, o godzinie 19:10 w widzewskim pubie w „Sercu Łodzi” kibice zrzeszeni w Klubie 1910 mieli okazję gościć zawodników pierwszej drużyny: Antoniego Klimka i Dominika Kuna.

 

 

Spotkanie odbyło się jak zawsze w formule 2x45 minut i przerwa, którą poprzedziła uroczystość wręczenia kolejnych odznak dla klubowiczów. Tym razem wręczyliśmy 8 odznak III kategorii, w tym jedną dla prowadzącego spotkanie, niezawodnego Łukasza Czuku oraz jedną I kategorii.

W przerwie nie obyło się bez autografów i wspólnych zdjęć. A o czym rozmawialiśmy z piłkarzami? Stara zasada naszych spotkań mówi: co wydarzyło się w pubie, zostaje w pubie, ale możemy zdradzić, że jak zwykle padały ciekawe pytania, jeszcze ciekawsze odpowiedzi oraz wyjątkowo aktywni byli najmłodsi uczestnicy spotkania, którzy zasypywali naszych gości gradem pytań. Po spotkaniu był czas na tradycyjną wspólną fotografię i kolejną serię autografów i wspólnych zdjęć.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew” serdecznie dziękuje zawodnikom naszego klubu Antoniemu Klimkowi i Dominikowi Kunowi za spotkanie i poświęcony kibicom czas, Marcinowi Tarocińskiemu z udostępnienie nagłośnienia, widzewskiemu pubowi i restauracji w „Sercu Łodzi” za gościnę i wszystkim klubowiczom za udział. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu!

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.