Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniDaniel Myśliwiec gościem Klubu 1910

Nie musieli członkowie Klubu 1910 długo czekać na kolejne spotkanie w widzewskim pubie. Po październikowym, którego gośćmi byli dyrektor sportowy Tomasz Wichniarek i dyrektor ds. skautingu seniorskiego Wojciecha Śmiecha, tym razem klubowicze mieli okazję porozmawiać z trenerem Widzewa Łódź Danielem Myśliwcem.

 

Spotkanie odbyło się 16.11.2023 w widzewskim pubie w „Sercu Łodzi” o godzinie 19.10. Formuła spotkania pozostała niezmienna: w dwóch 45 minutowych częściach trener Daniel Myśliwiec odpowiadał na pytania klubowiczów. A czego dotyczyły widzewskie rozmowy? Trener dyskutował

z klubowiczami m.in. o rozwoju młodych piłkarzy, o tym jak długo zastanawiał się nad ofertą pracy i jak pracuje się w Widzewie, o xG (czasem o xD), o szukaniu rozwiązań, a nie wymówek, o początkach trenera w piłce nożnej, o inspiracjach w pracy trenerskiej, a także o tym, czy żona ma zawsze rację.

 

Nie zabrakło oczywiście odznak dla klubowiczów – wręczyliśmy 12 odznak III kategorii, prezentów dla naszego gościa – nasi widzewscy historycy, bracia Tomasz i Włodzimierz Gawrońscy podarowali swoją książkę „Widzew Łódź. Dzieje międzywojenne”, a przedstawiciele OSK „Tylko Widzew”, książkę tych samych autorów „TMRF Widzew i RTS Widzew. Razem czy osobno?”.

Spotkanie zakończyło się wspólną fotografią, a po spotkaniu był czas na autografy i indywidualne zdjęcia z trenerem.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew” serdecznie dziękuje trenerowi Danielowi Myśliwcowi za spotkanie i poświęcony kibicom czas, Marcinowi Tarocińskiemu z udostępnienie nagłośnienia, widzewskiemu pubowi i restauracji w „Sercu Łodzi” za gościnę i wszystkim klubowiczom za udział. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu, już w nowym roku!

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.