Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniSpotkanie Klubu 1910 z T. Wichniarkiem i W. Śmiechem

19.10.2023, godz. 19.10 to idealny termin na kolejne spotkanie Klubu 1910. Tym razem w widzewskim pubie w „Sercu Łodzi” klubowicze gościli dyrektora sportowego Tomasza Wichniarka i dyrektora ds. skautingu seniorskiego Wojciecha Śmiecha.

 

Formuła spotkań Klubu 1910 jest od lat niezmienna: podczas dwóch rund, po ok. 45 minut każda uczestnicy zadawali gościom pytania, goście udzielili wyczerpujących odpowiedzi, po kilkunastominutowej przerwie nagrodziliśmy siedmiu klubowiczów odznakami Klubu 1910 (pięć odznak III kategorii i dwie odznaki II kategorii), a na koniec wręczyliśmy gościom drobne upominki – tym razem była to książka o historii naszego klubu autorstwa braci Gawrońskich. Nie mogło oczywiście zabraknąć wspólnej fotografii.

Głównym tematem spotkania były oczywiście widzewskie transfery i skauting. Klubowicze dowiedzieli się ze specjalnie przygotowanej na to spotkanie prezentacji, jak wygląda proces transferowy w Widzewie, z jakimi trudnościami klub się spotyka i kto jest odpowiedzialny za jego przebieg, a także zapoznali się z funkcjonowaniem widzewskiego skautingu seniorskiego. Poruszane były również tematy związane z widzewską Akademią i wprowadzaniem młodych piłkarzy do pierwszej drużyny.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew” serdecznie dziękuje Tomaszowi Wichniarkowi i Wojciechowi Śmiechowi za spotkanie i poświęcony kibicom czas, Marcinowi Tarocińskiemu z udostępnienie nagłośnienia, widzewskiemu pubowi i restauracji w „Sercu Łodzi” za gościnę i wszystkim klubowiczom za udział. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.