Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniPodsumowanie sezonu Akademii, stara i nowa umowa WOWP, czyli kolejne spotkanie Klubu 1910

W czwartek 6 lipca o godz. 19.10 grupa członków Klubu 1910 spotkała się z zarządem Widzewa Łódź oraz przedstawicielem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców „Tylko Widzew”. Celem spotkania było podsumowanie sezonu 2022/2023 w wykonaniu Akademii Widzewa Łódź oraz podsumowanie umowy o współpracy pomiędzy klubem a stowarzyszeniem. Ogłoszono również podpisanie nowej umowy o współpracy na kolejny sezon.

Wydarzenie wpisało się w tradycyjne już spotkania Klubu 1910 z ciekawymi gośćmi z widzewskiego środowiska, z tą różnicą, że tym razem to klubowicze byli gośćmi swoich rozmówców. Odbyło się ono bowiem z inicjatywy klubu i miało miejsce w Loży Klubowej, a nie jak przeważnie – w widzewskim pubie „W Sercu Łodzi”. Spotkanie rozpoczęło się od ogłoszenia przez prezesa Widzewa Łódź Michała Rydza i przedstawiciela OSK „Tylko Widzew” informacji o podpisaniu nowej umowy o współpracy na sezon 2022/2023, w ramach której Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy przez kolejny rok pozostanie Sponsorem Generalnym Akademii Widzewa Łódź.

W umowie zawarte zostały zapisy gwarantujące członkom Klubu 1910 te same benefity co w poprzedniej, w tym m. in. dodatkową zniżkę 5% na zakupy w oficjalnym sklepie, możliwość przedłużenia karnetu ze zmianą miejsca poza kolejnością czy też trening na Łodziance. Nowa umowa wychodzi także naprzeciw członkom Klubu 1910, którzy nie posiadają karnetów na mecze Widzewa. Specjalnie dla nich uwzględniony zostanie w harmonogramie sprzedaży okres, w którym będą mogli zakupić dla siebie nowy karnet przed otwartą sprzedażą. To udogodnienie zafunkcjonuje przed rundą wiosenną sezonu 2023/2024. Ciekawą ofertą dla klubowiczów, a w zasadzie dla ich dzieci będzie niewątpliwie możliwość uczestnictwa w tzw. eskorcie dziecięcej, która będzie wyprowadzać piłkarzy przed wybranym meczem widzewiaków w roli gospodarzy. O szczegółach i zasadach uczestnictwa w nowych benefitach dla członków Klubu 1910 będziemy informować.

Po ogłoszeniu nowej umowy WOWP, przedstawiciel OSK „Tylko Widzew” przedstawił wstępne podsumowanie akcji WOWP za sezon 2022/2023. Obejmowało ono m.in. rozliczenie zebranych i wydatkowanych kwot wciągu 12 miesięcy trwania umowy czy strukturę wydatków Akademii. Szczegóły tego podsumowania przedstawimy po rozliczeniu ostatniego okresu rozliczeniowego umowy za maj i czerwiec.

W kolejnej części spotkania wiceprezes Maciej Szymański przedstawił prezentację podsumowującą sezon 2022/2023 w wykonaniu Akademii, przedstawił także plany rozwoju, problemy i wyzwania. Na koniec nastąpiła sesja pytań od członków Klubu 1910 do zarządu Widzewa Łódź. Szerszą relację z tej części spotkania można znaleźć na oficjalnej stronie klubu widzew.com. Po zakończeniu spotkania klubowicze mieli okazję na kontynuowanie dyskusji z zarządem w kuluarach.

 

 

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.