Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniTrening z Danielem Mąką i Kamilem Tlagą dla Klubu 1910

W minioną środę grupa członków Klubu 1910 gościła na boisku w ośrodku treningowym na Łodziance. W gospodarzami byli zawodnicy rezerw Widzewa Daniel Mąka i Kamil Tlaga, którzy poprowadzili specjalnie przygotowany dla klubowiczów trening.

 

 

Była rozgrzewka z piłkami, była gra w „dziadka”, były slalomy z piłką i bez piłki, był trening strzelecki, a na koniec wewnętrzna gierka, w której „kolorowi” wygrali z „niebieskimi” 4:1, a wszystko to w ciągu jednej godziny!

 

Mimo dużej intensywności zajęć i sporych deficytów kondycyjnych części uczestników, wszyscy dotrwali do samego końca, nie odpuszczając żadnego z ćwiczeń i walcząc o każdą piłkę podczas gierki. Po treningu odbyła się mała uroczystość wręczenia dwóch odznak Klubu 1910: wręczyliśmy dwie odznaki III kategorii, a na koniec zrobiliśmy pamiątkową wspólną fotografię.


 

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew” serdecznie dziękuje Danielowi i Kamilowi za poświęcony czas i przygotowanie i przeprowadzenie treningu oraz Łukaszowi Kołeckiemu za inicjatywę i nieocenioną pomoc w organizacji wydarzenia.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.