Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniOświadczenie

Kibice i Sympatycy Widzewa,

jako zorganizowane grupy kibicowskie Widzewa Łódź ze zdziwieniem i niedowierzaniem przyglądamy się co rusz większej kompromitacji urzędników skupionych wokół Prezydent Hanny Zdanowskiej. Ich irracjonalne zachowanie wobec naszego Klubu, każe nam zacząć martwić się o zdrowie psychiczne, nie tyle, ich samych, co o zarządzania jednym z największych miast w Polsce.

Ostatnie „wyczyny”, w tym instrumentalne wykorzystanie do swoich celów idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie pozostawia złudzeń, że mamy do czynienia z osobami zachwianymi emocjonalnie, kierującymi się w swym zachowaniu wyłącznie chorymi pobudkami politycznymi.

W związku z powyższym, nie akceptujemy aukcji loży prezydenckiej na naszym stadionie, a zwycięzca licytacji musi liczyć się z przyklejeniem do swoich szat „łaty zaprzedańca" w oczach Kibiców. Niniejszym zapewniamy, że Prezes Mateusz Dróżdż oraz cały Zarząd Widzewa Łódź S.A. wraz z Właścicielem ma nasze pełne wsparcie. W najbliższych dniach będziemy Was informować o dalszych działaniach. Chcemy jednocześnie, jeszcze raz, wyraźnie podkreślić, że nie opowiadamy się za żadną z opcji politycznych, a jedynie wyrażamy swój sprzeciw wobec kolesiostwa w magistracie.

Dla nas liczy się wyłącznie dobro Widzewa i Jego dobre imię, co udowodniliśmy i udowodniliście w 2015 roku, kiedy trzeba było podnieść Klub z kolan, a co teraz niektórzy chcą podważać.

 

Grupy kibicowskie

 

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.