Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniStartuje plebiscyt Widzewiak Roku 2021

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew” zaprasza Wszystkich do zgłaszania kandydatur do tytułu "Widzewiaka Roku 2021".
Tradycyjnie już wraz z rozpoczynającym się Nowym Rokiem ogłaszamy nasz plebiscyt, mający na celu wyłonienie i uhonorowanie Osoby, która w minionym roku najbardziej zasłużyła się dla Społeczności Widzewskiej.

Zasady zgłaszania kandydatur oraz wyboru zwycięzcy plebiscytu przedstawiamy w Regulaminie zamieszczonym poniżej.


Tegoroczna edycja będzie już 10 w historii. Pierwszy raz tytuł Widzewiaka Roku przyznaliśmy w roku 2011, a laureatem został jedyny do tej pory piłkarz Adrian Budka. W kolejnych latach nagrodziliśmy m.in. trenera Radosława Mroczkowskiego (2012), redakcję WidzewToMy (2013), Reaktywację Tradycji Sportowych Widzew Łódź (2015), Rafała Markwanta (2016), kibica, członka Reaktywacji i radnego Rady Miejskiej, Tomasza Sadłeckiego (2017), pracownika Klubu odpowiedzialnego za wiele projektów IT i marketingowych, w tym m.in. WidzewTV, Łukasza Czuku (2018) niezwykle zaangażowanego w wiceprezeesa sekcji koszykówki kobiet MUKS Widzew Łódź, Marcina Krakowiaka (2019) – kibica, twórcy m.in. „Widzewskiej Mapy Pamięci” oraz Włodka i Tomka Gawrońskich "Bliźniaków" (2020) m.in. za wydanie książek o tematyce historycznej naszego Klubu. W 2014 roku nagroda nie została przyznana.

 

Wręczenie nagrody Widzewiaka Roku 2020

REGULAMIN konkursu Widzewiak Roku 2021

 1. Organizatorem konkursu jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew”.
 2. Celem konkursu jest wyłonienie i uhonorowanie Osoby, która w roku 2021 najbardziej zasłużyła się dla Społeczności Widzewskiej.
 3. Zasady przeprowadzenia konkursu:
  1. kandydatów do konkursu wskazywać można poprzez forum Kibiców Widzewa http://www.ewidzew.pl/forum lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 5 lutego 2022r.
  2. jeden użytkownik forum może zgłosić nazwiska maksymalnie 2 kandydatów, które musi uzasadnić,
  3. kandydat pochodzić może z dowolnego środowiska związanego z Widzewem (kibice, piłkarze, trenerzy, działacze, instytucje) lub też Widzewowi przychylnemu (media, politycy, celebryci itp.),
  4. spośród 10 kandydatur, które otrzymają największą ilość głosów na forum, kapituła konkursu większością głosów wyłoni zwycięzcę konkursu,
  5. rejestr kandydatur konkursu prowadzić będzie przedstawiciel OSK „Tylko Widzew” niebędący w składzie kapituły,
  6. w skład kapituły konkursu wchodzić będą przedstawiciele reprezentujący OSK „Tylko Widzew”,
  7. osoba prowadząca rejestr kandydatów przedstawi kapitule konkursu 10 finalistów do dnia 10 lutego 2022,
  8. kapituła do 22 lutego 2022 roku wyłoni Zwycięzcę konkursu.
 4. Oficjalny wybór laureata konkursu zostanie ogłoszony w trakcie pierwszego meczu na własnym boisku w rundzie wiosennej.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.