Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniWOWP Sponsorem Generalnym Akademii Widzewa

Od 1 stycznia 2022 roku Kibice Widzewa zjednoczeni pod marką akcji Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy staną się Sponsorem Generalnym Akademii Widzewa. Zmiana położenia naszej akcji w grupie sponsorów Akademii spowodowana jest dołączeniem do tego zacnego grona uznanej światowej marki, firmy Panattoni. Zmiana powyższa nie oznacza ani zmian reguł działania WOWP, ani istotnych zmian w funkcjonowaniu akcji w otoczeniu naszego Klubu. Może jedynie oznaczać jeszcze większą mobilizację naszego środowiska z korzyścią dla naszej widzewskiej młodzieży.

Marka WOWP została sponsorem strategicznym naszych drużyn młodzieżowych już w 2016 roku i od razu usytuowała się na szczycie drabinki sponsorskiej Akademii Widzewa. Od tego momentu budujący ją Kibice Widzewa, w sposób właściwy pojmując rolę sponsora strategicznego, nieustannie wspierali Akademię nie tylko finansowo, ale i organizacyjnie. Jednocześnie zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców „Tylko Widzew” jako podmiot zarządzający akcją WOWP, stale miał świadomość, że kibicowski prymat wśród sponsorów nie będzie trwał wiecznie. Więcej, bardzo zależało nam wszystkim na tym, aby w otoczeniu klubu pojawił się podmiot, który przebije naszą ofertę z korzyścią dla naszych widzewskich wychowanków. Akcja stała się rosnącym wyzwaniem dla innych firm, które okazałyby ambicje wsparcia widzewskiej piłki nożnej.

 

Wreszcie po ponad pięciu latach współpracy sponsorskiej na Widzewie pojawiła się firma, która okazała gotowość i zaproponowała lepsze warunki współpracy, niż zjednoczona pod logiem WOWP fanatyczna społeczność Widzewiaków. Gratulujemy firmie Panattoni. Rozumiejąc korzyści płynące z pojawienia się nowego sponsora z radością oddajemy mu miejsca na szczycie. Wiemy jednocześnie, że nasz widzewski charakter nie pozwoli nam szybko ustąpić z pola tej szlachetnej bitwy. Dynamika rozwoju akcji WOWP podpowiada, że rywalizacja dopiero się zaczęła, a czy to firmie Panattoni czy też każdej innej, która zapragnie wspierać Widzew na pewno jeszcze nie raz Kibice Widzewa rzucą sponsorskie wyzwanie. W tej walce nie będzie przegranych, a wyłącznym zwycięzcą będzie piłkarska Widzewska młodzież.

 

Nowa umowa obowiązywać będzie przez pół roku. Warunki nowej umowy zmieniły się w niektórych punktach, porównaniu do podpisanej w lipcu wciąż obowiązującej. Oprócz zmiany tytułu, logo WOWP widnieć będzie z tyłu koszulki, a nie jak dotychczas z przodu. Zmniejszy się również o jeden liczba banerów na stadionie. Nie zmieni się m. in. poziom finansowego wsparcia Akademii ze strony nowego Sponsora Generalnego Akademii Widzewa Łódź.

Naprzód WOWP.
Naprzód Widzew.
Razem Tworzymy Siłę, która poprowadzi nasze drużyny do zwycięstw.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.