Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniMłodzi Widzewiacy objęci pomocą WOWP

WTWWP   miniMiło nam poinformować, że dziś została podpisana oficjalna umowa pomiędzy RTSem a OSK, której przedmiotem jest ustalenie zasad współpracy w zakresie prowadzenia drużyn młodzieżowych stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź. Jej stronami są RTS Widzew Łódź oraz kibice Widzewa Łódź czynnie wspierający odradzający się klub poprzez udział w akcji Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy reprezentowani przez administratora i pomysłodawcę ww. akcji Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców „Tylko Widzew”.

 

Podjęta współpraca ma dotyczyć zarówno obszaru organizacji pracy ww. drużyn, ich wsparcia finansowego jak i oprawy medialnej towarzyszącej rozgrywkom młodych Widzewiaków. Podpisując umowę wyszliśmy z założenia, że wsparcie udzielane przez kibiców powinno służyć:

  1. osiągnięciu przez młodych Widzewiaków jak najlepszych wyników sportowych i budowę silnych fundamentów dla odradzającego się klubu
  2. popularyzacji sportu i zdrowego stylu życia, w tym w szczególności uprawiania piłki nożnej, wśród dzieci i młodzieży Łodzi i regionu łódzkiego
  3. możliwości uprawiania sportu również dzieciom z rodzin dla których wnoszenie ustalonych opłat jest lub może okazać się niemożliwe do realizacji w części, czy w całości.

Pracując wspólnie z Zarządem RTS nad tematem wsparcia dla klubu środkami WOWP wybraliśmy taki kierunek, który budzi najmniej kontrowersji,  pomaga Widzewowi w najbardziej newralgicznym miejscu.

Jesteśmy przekonani, że wyniesienie współpracy na poziom formalny jeszcze mocniej podkreśli cele i intencje związane z prowadzeniem akcji WOWP, a dalsze wspólne działanie z Zarządem RTS nada jej charakter pełnej czytelności. Zawarta umowa ma charakter wzajemności, bowiem dzięki niej kibice będą mogli zobaczyć na strojach drużyn młodzieżowych logo WOWP, akcji w której biorą czynny udział. Patrząc na dobrą grę i zwycięskie wyniki naszych młodych zawodników kibice Widzewa zawsze będą mogli powiedzieć, że to również ich zasługa.

Wsparcie dla drużyn młodzieżowych to oczywiście nie będzie jedyny kierunek pomocy jaki kierujemy do RTSu. Chcemy być wszędzie tam gdzie tylko OSK może przyczynić się do poprawy sytuacji naszego klubu.

Dziękujemy wszystkim, którzy czynnie wspierają Widzew poprzez WOWP, tych którzy jeszcze tego nie robią zachęcamy do przyłączenia się do nas. Dziękujemy w imieniu Widzewa, jego zawodników i własnym.

PS

Niezmiennie wszelkie informacje nt. WOWP znajdziecie  na stronach OSK, w tym w szczególności pod linkiem: http://tylkowidzew.pl/index.php/wowp-zasady oraz na naszych profilach FB.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.