Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniLaur Widzewiaka Roku 2015 przyznany

tylkowidzew WR2015

 

W miniony piątek doszło do rozstrzygnięcia kolejnej edycji plebiscytu "Widzewiak Roku 2015". Opierając się na głosach kibiców naszego klubu kapituła plebiscytu wybrała laureata bieżącej edycji. Wyniki konkursu ogłoszono wczoraj, a zaszczytny laur wręczono zwycięzcom.

Niezwykle miło jest nam poinformować, że zwycięzcą plebiscytu zostało stowarzyszenie Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź. To wyjątkowe wyróżnienie przyznawane jest osobom, które w danym roku w sposób szczególny przyczynił się Widzewowi i Społeczności Widzewskiej.

Pamiątkowa statuetka wręczona zastała w miniony piątek na ręce członków założycieli RTSu a jednocześnie przedstawicieli obecnego Zarządu Widzewa: Marcin Ferdzyna oraz Rafała Krakusa. Akt wręczenia miał szczególną oprawę. Był bowiem oficjalną częścią spotkania Zarządu RTSu z członkami Klubu 1910 oraz naszego Stowarzyszenia.

To już piąta edycja plebiscytu Widzewiak Roku. Dotychczasowymi laureatami zostali między innymi:
Adrian Budka (2011), Radosław Mroczkowski (2012), Redakcja portalu Widzew To My (2013). W 2014 roku nagrody nie przyznano.

Kolejna edycja już za rok!

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.