Pomagają nam

Polecamy

Partnerzy techniczniKlub "1910"

Klub 1910  Kat II

 

Powołany do życia "Klub 1910" liczy już 498 regularnie wpłacających członków.

Wpłaty poczynione przez nich składają się na łączną kwotę: 344 602,96

W ostatnim miesiącu suma wpłat poczyniona przez klubowiczów to: 13 228,48 zł

 

Oczekujących na przyjęcie do klubu: 26

Proponowanych do skreślenia: 10

W ostatnim miesiącu klub opuściło 4 wpłacających.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klub 1910 to forma grupowania i wyróżniania kibiców, którzy kierując swą bezinteresowną pomoc na konto akcji Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy wspierają proces wsparcia finansowego klubu RTS Widzew Łódź. W działanie Klubu opiera się o następujące zasady:

 1. Członkiem Klubu 1910 może zostać każdy kto w sposób świadomy i dobrowolny wspiera Widzew regularną wpłatą miesięczną na konto bankowe akcji WOWP.
 2. Zaliczenie w szereg członków Klubu 1910 odbywa się w sposób automatyczny z chwilą stwierdzenia na rachunku bankowym akcji WOWP trzeciej wpłaty miesięcznej.
 3. Wykreślenie z grona członków Klubu 1910 nastąpi w przypadku nie odnotowania wpłat w terminie dwóch miesięcy od daty ostatniej wpłaty. Wykreślenie może zostać wstrzymane jeśli brakujące wpłaty zostaną uzupełnione, a w dalszej kolejności kontynuowane na bieżąco.
 4. Zarówno o wpisaniu w poczet członków Klubu 1910 jak i o ewentualnej konieczności wykreślenia z tego grona każdy z członków zostanie poinformowany pocztą elektroniczną. Informacja będzie przekazywana tylko do tych członków, którzy przekazali informacje o swoim adresie email do osób kierujący akcją WOWP.
 5. Wysokość wpłat nie jest ustalona odgórnie. Prowadzona akcja ma charakter dobrowolny i służy wyłącznie celom związanym ze wsparciem dla klubu RTS Widzew Łódź.
 6. W ramach obsługi akcji prowadzony jest licznik Klubu 1910. Licznik rozliczany jest w cyklach miesięcznych.
 7. W cyklach półrocznych członkom Klubu 1910 przyznawane będą wyróżnienia w postaci dedykowanych odznak z limitowanej serii Klubu 1910. Odznaki przyznawane będą w trzech kategoriach:
 • kategoria I dla osób i instytucji, które wsparły akcję WOWP kwotą co najmniej 10 000 zł
 • kategoria II dla osób i instytucji, które wsparły akcję WOWP kwotą z przedziału od 5 000 do 10 000 zł
 • kategoria III dla osób i instytucji, które wsparły akcję WOWP kwotą z przedziału od 1 000 do 5 000 zł

Wszystkich dokonujących wpłat na rachunek bankowy akcji prosimy o kontakt z nami pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez wykorzystanie funkcji kontakt umieszczonej na naszej stronie.

Copyright © 2007-2022 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Widzew".
Wszelkie prawa zastrzeżone.